ANTALYA ESTETIK BURUN NO FURTHER A MYSTERY

antalya estetik burun No Further a Mystery

antalya estetik burun No Further a Mystery

Blog Article

Yanak estetiği operasyonu lokal anestezi altında yapılan ve aynı zamanda yaklaşık olarak otuz dakika süren konforlu bir operasyon olmaktadır. Genel olarak basit gibi görünün bu operasyonda plastik cerrahın kendi alanındaki deneyimi de çOkay önem taşımaktadır.

Op.Dr.Hadi Nural ameliyatlarından sonra kendi tekniğine bağlı olarak tampon kullanmaya ihtiyaç duymamaktadır. Bazı hastaların ameliyatlarından sonra koyulması gerekli olan silikon delikli burun tamponları bir gece sonrasında çıkarılmaktadır,bu tamponlarla birlikte gece de nefes alınabilmektedir.

Estetik burun ameliyatı burunda şekil bozukluğu olan ve şekil bozukluğuna bağlı nefes alma sıkıntısı olan kişilere yapılır. Burundaki her şekil bozukluğu nefes alma problemi ile beraber değildir. Ama büyük bir sıklıkla burun ucunun düşük olması nefes problemine neden olur ve hasta bundan haberdar değildir. Bu açıdan ameliyattan önce teferruatlı burun muayenesi gereklidir.

Fb web site opens in new windowInstagram web site opens in new windowYouTube site opens in new windowWhatsapp page opens in new window

Farklı zamanlarda yapılan burun içi ve estetik operasyonlarında gerekli kıkırdak dokular bulunamadığı için, bu yapıların kulak veya kaburgadan alma zorunluluğu oluşmaktadır.

Detaylı bir inceleme ve ortak bir karar sonucunda burnun şekli üzerinde hasta ve hekim ameliyat öncesi mutlak ortak görüşte olmalıdır . Çoğu zaman hastalar tarafından medyadan gösterilen değişik burun şekilleri kişinin anlatmak istediği hakkında ipucu verse de, hiçbir zaman o burnun aynısının yapılmasına dair bir öneride bulunulmamaktadır.

Burun muayenesinin yanı sıra endoskopik yöntemle yapılan burun içi muayenesi de gereklidir. Burun etlerinin büyük olması, burun içi sinüzit akıntısının olup olmaması değerlendirilmelidir. Eğer kişide kendisini rahatsız edecek derecede şekil bozukluğu yanında nefes almasına engel olacak burun eti büyümesine sinüzit ameliyatı gerekirse estetik burun ameliyatı ile beraber tüm ameliyatlar aynı anda yapılabilmektedir.

Bişektomi ameliyatı ameliyathane veya klinik ortamında lokal anestezi altında ortalama 30dk – 45dk süren bir işlemdir.

Morluk ve şişliklerin geçmesi haftaları alabileceği gibi burun ameliyatından sonra ameliyatın kesin sonucunun görülmesi için one yıl kadar beklemek gerekebilmektedir.

Karın Germe Ameliyatı Ağrılı mıdır? Daha önceden karın germe ameliyatı yaptıran hastalarımızın fazla kiloyu vermeleri beklenilip sarkılması, son hallerini aldıklarında biz ameliyatını planlarken,…

Maliyeti daha da artırmakla beraber biz burun ameliyatlarını genel anestezi altında ve tam teşekküllü hastane şartlarında yapmayı tercih ediyoruz. Böylece cerrahın ve hastanın konforu artmakta ve ameliyattan daha iyi sonuç alınması mümkün olmaktadır.

Bişektomi’nin avantajları oldukça fazladır ve hastalara kısa sürede daha antalya burun estetiği güzel bir yüz kalıbına sahip olur. Diğer cerrahi operasyonlara göre bişektomi’nin faydaları ve avantajları şu şekildedir;

Estetiğin ardından uygulanan ağız içindeki dikişlerin hastayı rahatsız etmemesi gerekmektedir. Kadınlardan alınacak yağ oranı kadının yaşı, elmacık kemiği yapısı ve yanak yapısına göre belirlenmektedir.

 Sağlık alanındaki teknolojik gelişmeler burun ameliyatlarında da yepyeni ufuklar açmistir. Bu gelişmelerin birisi de Ultrasonografik titreşimlerle çalışan ‘Piezo Cerrahisidir’.

Report this page